Jeden weekend, dwa miasta. Cieszyn w Granadzie i Sewilli

Pobyt w Maladze to nie tylko praktyki zawodowe, ale także wycieczki, zwiedzanie, nowe miejsca i wielka przygoda.

Szesnastu uczniów z Cieszyna wraz z dwoma nauczycielami i przewodnikiem w ubiegły weekend odwiedziło dwa przepiękne miasta Andaluzji – Sewille i Granade.

Które bardziej im się podobało? Zdania były podzielone, ale to co najlepsze umieścili w poniższych filmikach. Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Waszym doświadczeniem.



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu – 4 tygodnie w Rimini, które minęły zdecydowanie za szybko!

Wielka przygoda w Rimini

Podziękowania, które motywują nas do działania

„Viva España!”

Staże zawodowe uczniów we włoskich salonach fryzjerskich