Logo-Etn

ETN

ETN (Education and Training Network) to organizacja, która jest liderem w zakresie międzynarodowej mobilności zawodowej.

Od ponad 20 lat ETN organizuje praktyki zawodowe dla uczniów w ramach programu Erasmus oraz wysokiej jakości kursy językowe i metodyczne dla kadry szkół każdego szczebla.

W skład ETN wchodzi 7 agencji w różnych krajach europejskich: 

SISTEMA TURISMO (Rimini we Włoszech)

 BULGARIA GATEWAY (Sofia w Bułgarii) 

TRAINING VISION (Portsmouth i Bournemouth w Wielkiej Brytanii) 

BERLINK (Berlin w Niemczech)

 TRIBEKA (Malaga w Hiszpanii) 

TRAINING VISION (Cork w Irlandi)

Możliwość zorganizowania praktyk w różnych krajach jest bardzo ważna, gdyż daje możliwości uczniom kształcącym się w różnych zawodach.

Wiele lat doświadczenia pomaga nam zrozumieć i dostosować do oczekiwań praktykantów. Zapewnienie im przeżycia, które pozwoli rozwinąć się nie tylko zawodowo, ale też pozytywnie wpłynie na kształtowanie się ich tożsamości europejskiej, jest motorem napędowym naszej pracy. 

To, co wyróżnia nas od innych partnerów to na pewno zwycięstwo w międzynarodowym konkursie Study Travel Star Awards w Londynie w kategorii najlepszy Work Experience Provider. Zwyciężca wybierany jest na podstawie głosów szkół z całej Europy. Jest wśród nich wiele szkół z Polski, które są naszymi partnerami od lat i oddały na nas swój głos.

Mocną stroną ETN jest również wykfalifikowana kadra, osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem w każdej z naszych agencji. ETN zajmuje się wszystkimi aspektami projektów europejskich. Organizuje nie tylko praktyki zawodowe lub szkolenie, ale zapewnia również zakwaterowanie, transfer, przejazdy lokalne, program kulturowy, oraz monitoring nad całym doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy.