Wszystko co dobre, szybko się kończy…. Niestety. – Podsumowanie praktyk uczniów z ZSR-T w Zwoleniu.

Ostatni tydzień pobytu uczniów ZSR-T w Zwoleniu w Rimini, gdzie odbywali zagraniczną praktykę zawodową minął niezwykle intensywnie. W tamtejszych przedsiębiorstwach rozwijali swoje umiejętności zawodowe oraz językowe komunikując się po angielsku i po włosku.

Dzięki zdobytym już umiejętnościom naszym praktykantom powierzano coraz bardziej złożone zadania.

Jako opiekunowie widzieliśmy duże zaangażowanie naszych uczniów, ich punktualność, pracowitość i chęć do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania bezbłędne wykonywanie zadań i wiele innych pozytywnych cech. Bariera językowa, która była widoczna w pierwszych dniach praktyk powoli zostawała pokonywana.

Uważamy, że praktyki zagraniczne pozwoliły też docenić pracodawcom z Włoch zdolności
i cechy polskich uczniów a ich pozytywny obraz da im w przyszłości duże szanse na znalezienie pracy.

Obejrzyjcie fotorelację!!!

Artykuł: Agnieszka Strzelecka, Izabela Skrzypek-Markiewicz



Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Toskania otwiera nowe możliwości! ETN & Sistema Turismo zapraszają do nowej lokalizacji Montecatini Terme

Rimini – włoska przygoda, która zostaje na całe życie

Drodzy Partnerzy, mamy dla Was świetną wiadomość! ETN otwiera nową lokalizację w Hiszpanii – Almería!

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu – 4 tygodnie w Rimini, które minęły zdecydowanie za szybko!

Wielka przygoda w Rimini