Dziękujemy Kamila za filmik i mamy nadzieję, że była to dla was niezapomniana przygoda!

Uczennica Kamila Tałaj z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu przygotwala dla nas krótki filmik przedstawiający Jej wrażenia z wycieczki “ścieżką króla”. El Caminito del Rey to 5 kilometrowy odcinek, umieszczony w wąwozie Desfiladero de los Gaitanes, na wysokości 100 metrów nad rzeką Gudalhorce. Malownicze widoki, wapienne skały, wiszący most to tylko nieliczne atrakcje, które spotkały grupę uczniów pewnego niedzielnego popołudnia 🙂 

Dziękujemy Kamila za filmik i mamy nadzieję, że była to dla was niezapomniana przygoda!

 

 

 

 

 

 



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu – 4 tygodnie w Rimini, które minęły zdecydowanie za szybko!

Wielka przygoda w Rimini

Podziękowania, które motywują nas do działania

„Viva España!”

Staże zawodowe uczniów we włoskich salonach fryzjerskich