Cztery tygodnie, czternastu uczniów i niezliczona ilość wspomnień

Powoli dobiegają końca praktyki czternastu uczniów z Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego w Tychach. Po czterech tygodniach spędzonych w Maladze przesyłają nam swoje zdjęcia opisujące ich tutejszy pobyt. Jak moglibyśmy to podsumować? Zagraniczne praktyki to nie tylko staż w firmach, ale również przygody i podróże.

Uczniowie z Tych mieli okazję kibicować malagijskiej drużynie koszykówki i poznać osobiście jednego z graczy, Adama Waczynskiego, który opowiedział im o swoim życiu w Maladze, pracy w drużynie Malaga Unicaja i z chęcią pozował do zdjęć.

Panowie zwiedzili również takie miasta jak Sewilla czy Giblartar. Jednym zdaniem: intesywne cztery tygodnie. Podczas ich pobytu odbyła się także wizyta monitorującą, na którą przyjechała kordynator projektu Pani Lidia Szul. Wspólnie z nauczycielami odwiedziła firmy przyjmujące i sprawdziła czy projekt przebiega zgodnie z planem.

Jak zawsze w Maladze, podczas pobytu zarówno uczniów jak i Pani kordynator towarzyszyło nam piękne południowe słońce i dobry humor! Wszystkim uczniom serdeczie gratulujemy i mamy nadzieję, że był to dla Was niezapomniany pobyt

 

Artykuł: Magdalena PieczarkaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Zastosowanie Flipped Classroom (Odwróconej Klasy) z pakietem G Suite: doświadczenie nauczyciela w szkole średniej

Formularze Google: prosty, szybki i obiektywny sposób sprawdzenia wiedzy uczniów

G Suite i zespołowe edytowanie dokumentów: dydaktyka staje się bardziej wciągająca!

Praktyki zawodowe za granicami kraju widziane okiem uczniów

G Suite for Education: Szkoły wobec wyzwania innowacji i cyfryzacji