Rozwinięcie Twoich Możliwości w Erasmus+: Nowa Usługa Doradcza od ETN

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami Erasmus+ KA1 VET, oferuje teraz nową, bezpłatną usługę doradczą. Nasz zespół specjalistów jest do dyspozycji, aby wesprzeć Państwa na każdym etapie przygotowywania wniosku w ramach programu Erasmus+.

Zalety uczestnictwa w programie Erasmus+ są niezaprzeczalne. To nie tylko możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń zawodowych, ale też szansa na poszerzenie horyzontów edukacyjnych i kulturowych. Program umożliwia uczniom i kadrze edukacyjnej rozwijanie umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy.

Warto zauważyć, że Agencja Narodowa ogłosiła już termin naboru wniosków, który upływa 20 lutego 2024 r. To teraz właśnie pojawia się okazja, aby zrealizować krótkoterminowe projekty mobilności, które przynoszą natychmiastowe korzyści uczestnikom. Staże zawodowe i specjalistyczne kursy szkoleniowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko poszerzyć swoje umiejętności.

Nasza organizacja zobowiązuje się do ułatwienia tego procesu. Oferujemy nową usługę doradczą, która pomoże Państwu przygotować solidny wniosek, spełniający wymagania programu Erasmus+. Skorzystanie z naszego doświadczenia i know-how pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać potencjał projektu.

W jaki sposób można skorzystać z naszej pomocy? Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z ETN i wybiorą nas Państwo jako partnera w projekcie, wówczas będziemy towarzyszyć Państwu na każdym etapie przygotowywania wniosku. W każdej chwili będziemy do dyspozycji, by mogli Państwo wysłać nam wniosek do wglądu, a my zweryfikujemy jego poprawność, odsyłając Państwu uwagi.

Nie warto czekać – teraz jest najlepszy moment, aby rozpocząć pracę nad swoim projektem Erasmus+. Zachęcamy do kontaktu z nami, a nasi eksperci pomogą Państwu stworzyć wniosek, który otworzy drzwi do nowych możliwości dla Państwa Instytucji.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej formy pomocy, prosimy kliknąć TUTAJ, aby uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Znajdowanie balansu między pracą a odpoczynkiem podczas praktyk zawodowych: klucz do zdrowia i sukcesu

Druga mobilność praktykantów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku w słonecznym Rimini

Rozwinięcie Twoich Możliwości w Erasmus+: Nowa Usługa Doradcza od ETN

Wrażenia z projektu „Design me”

Nauczyciel z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. S. Mikołajczyka w Pasłęku odkrywa tajniki włoskiej kuchni podczas job shadowing w jednej z włoskich restauracji.