Program Top Class: Płatne staże w branży hotelarskiej i gastronomicznej w Grecji

Jeśli jesteś młodym Europejczykiem w wieku od 18 do 30 lat i szukasz praktycznego doświadczenia w branży hotelarskiej i gastronomicznej, program „Top Class” organizowany przez Aristos, grecką agencję ETN, może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.  Program ten oferuje Ci niezwykłą szansę zdobycia kompetencji zawodowych w prestiżowych greckich hotelach 4 i 5-gwiazdkowych odkrywając jednocześnie piękno i kulturę Grecji.

Projekt Top Class skierowany jest dla osób w wieku od 18 do 30 lat, które chcą rozwijać karierę w branży hotelarskiej i poszerzyć swoje umiejętności a wolnym czasie odkryć magię fascynującej wyspy Rodos.

Uczestnicy mogą pracować w różnych sektorach, takich jak: restauracja, kuchnia, bar, housekeeping, animacja, recepcja.

Staż może trwać od 1 do 6 miesięcy, hotel zapewnia zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz wynagrodzenie. Na zakończenie praktyki uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający odbycie stażu, wystawiony zarówno przez hotel jak i grecką agencję Aristos.

Praktyczne doświadczenie, które będziesz mógł zdobyć dzięki programowi Top Class, na pewno ułatwi Ci drogę w poszukiwaniu pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej. Z pewnością będziesz mógł zastosować zdobytą wiedzę podczas nauki w szkole czy studiów i uczyć się od doświadczonych profesjonalistów z branży. Ponadto, pracując w międzynarodowym środowisku, będziesz miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych i międzykulturowych.

Projekt Top Class to brama do życiowej przygody, która wzmocni Twoje umiejętności, poszerzy horyzonty i przygotuje podłoże do udanej kariery w sektorze hotelarskim i gastronomicznym.

Nie przegap tej niesamowitej okazji i zgłoś się już dziś, aby dołączyć do programu Top Class.

Więcej informacji na stronie: https://etn-international-2ptzhs.mailerpage.io/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Wrażenia z projektu „Design me”

Nauczyciel z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. S. Mikołajczyka w Pasłęku odkrywa tajniki włoskiej kuchni podczas job shadowing w jednej z włoskich restauracji.

Uczniowie stalowowolskiego ekonomika na praktykach zawodowych w Rimini we Włoszech.

Job shadowing w Rimini- Nauczyciele z ZST w Turku

Praktyka uczniów technikum architektury krajobrazu ZSR w Namysłowie. w Hiszpanii