„Professional practice is your chance” – Spotkanie podsumowujące w CKZiU

W dniu 15.09.2021 w ramach projektu ERASMUS+ ,, Profesjonalna Praktyka Twoją Szansą”, realizowanego przez Fundację Staszica na rzecz uczniów ze szkół: ZS im. Staszica i CKZiU w Więcborku, uczestnicy pierwszych mobilności zrealizowanych w Rimini i w Sewilli spotkali się z Dyrekcją Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku w celu podzielenia się doświadczeniami zdobytymi podczas wyjazdów.

Uczniowie: Alina, Weronika, Sebastian, Kacper, Jakub, Patryk oraz Patryk zrelacjonowali swój pobyt.

Opowiedzieli o towarzyszących podczas staży emocjach, z uśmiechem wspominali wspólnie spędzony czas, zwłaszcza w trakcie zwiedzania Włoch i Hiszpanii.
Ich relacje oraz relacje ich koleżanek i kolegów z nakielskiego Staszica będziecie mogli usłyszeć podczas ErasmusDays 2021, które odbywać się będą w dniach 14-16 października 2021.

W tym miejscu również dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym Fundacja może realizować może realizować projekty stażowe.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Podsumowanie projektu pt. „Europa dla Zawodowców-Zawodowcy dla Europy” połączone z konkursem pn. „With projects around the world”

Ciao! 🇮🇹🇸🇲 Pozdrowienia z słonecznego San Marino od uczniów z ZSTG Mińsk Mazowiecki!

Pasjonatki koni- Nikola Sikorska, Olga i Natasza Dobrzykowskie z Zespołu Szkół w Gołańczy na praktykach zawodowych we Włoszech.

Włoska przygoda w Rimini z projektem POLSKI MISTRZ ZAWODU = EUROPEJSKI PRAKTYKANT dobiegła końca.

Uczniowie z ZSKU w Rzeszowie dzielą się z nami swoimi wrażeniami z praktyk w Rimini w sektorze architektury krajobrazu i budownictwa.