Wrażenia uczniów ZSE w Wołominie z pobytu w Maladze

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie przyjechali 27 czerwca 2021 roku do Malagi. Kształcą się oni w zawodzie  technik ekonomista odybwają oni staż zawodowy w hiszpańskiej firmie  : TRIBEKA TRAINING LAB. Staże odbywają się zgodnie z programem nauczania w zawodzie. Do głównych zadań stażystów należało: sporządzanie ,drukowanie,  stemplowanie,  podpisywanie, archwizacja dokumentów.

Podczas 3 tygodniowego pobytu w Hiszpani uczestnicy zwiedzili:Ronda, Setenil de las Bodegas, Granda,Alhambra, ogrody botaniczne, Plaza de Nerja, balkon Europy , Gibraltar.

Po zakończeniu staży uczniowie otrzymają m. in. Certyfikat Europass Mobility, Paszport Językowy Europass oraz Indywidualny Wykaz Osiągnięć (w ramach systemu ECVET) jak również Dyplom potwierdzający udział w mobilności.

Dzięki udziałowi w projekcie ERASMUS+ uczniowie są otwarci na zmiany oraz uaktualniają swoją wiedzę i wzbogacają umiejętności zawodowe.

Dla uczniów jest to z pewnością cenne doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym.

Nasz czas w Maladze kończy się 18 lipca 2021 roku z wielkim żalem opuszczać będziemy Hiszpanię jednak cudowne wspomnienia z tego wyjazdu pozostaną w nas na zawsze.

Przez cały nasz pobyt atmosfera w Tribece była przyjazna,pracownicy byli bardzo dla nas otwarci i zawsze chętni do pomocy.

 Karolina, Julia i DawidLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Pożegnanie wspaniałej grupy uczniów oraz opiekunów z ZS Nr 1 w Goleniowie!

Wrażenia uczniów ZSE w Wołominie z pobytu w Maladze

Uczniowie z ZS nr 1 w Goleniowie podczas praktyk w Rimini w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Uczniowie w zawodzie technik informatyk z ZS nr 1 w Goleniowie podczas ich praktyk w Rimini

Logistycy z ZS nr 1 w Goleniowie podczas ich praktyk w Rimini!