Logistycy z ZS nr 1 w Goleniowie podczas ich praktyk w Rimini!

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie, kształcący się w zawodzie technik logistyk odbywają staże zawodowe u włoskich przedsiębiorców: VULPINARI MG, MAGIC PRINT SERIGRAFIA S.N.C. DI ZACCHINI-MAINARDI, PUNTO VERDE COOP SOCIALE ARL, LA COOPERATIVA SOCIALE ONLUS CENTO FIORI A R.L. “L’INVASO”.
Staże odbywają się zgodnie z programem nauczania w zawodzie. Do głównych zadań stażystów należy: organizowanie i monitorowanie procesów magazynowych, dokumentowanie procesów logistycznych, gospodarowanie opakowaniami, stosowanie automatycznej identyfikacji towarów, organizowanie i monitorowanie dystrybucji towarów.

Po zakończeniu staży uczniowie otrzymają m. in. Certyfikat Europass Mobility, Paszport Językowy Europass oraz Indywidualny Wykaz Osiągnięć (w ramach systemu ECVET) jak również Dyplom potwierdzający udział w mobilności.

Dzięki udziałowi w projekcie ERASMUS+ uczniowie są otwarci na zmiany oraz uaktualniają swoją wiedzę i wzbogacają umiejętności zawodowe.

Dla uczniów jest to z pewnością cenne doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym w branży logistycznej.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Posts
Recent Comments
Archives
Categories
Meta
Recent Posts

Pożegnanie wspaniałej grupy uczniów oraz opiekunów z ZS Nr 1 w Goleniowie!

Wrażenia uczniów ZSE w Wołominie z pobytu w Maladze

Uczniowie z ZS nr 1 w Goleniowie podczas praktyk w Rimini w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Uczniowie w zawodzie technik informatyk z ZS nr 1 w Goleniowie podczas ich praktyk w Rimini

Logistycy z ZS nr 1 w Goleniowie podczas ich praktyk w Rimini!